32. Finał WOŚP-u za nami! U nas wszystko- i wszyscy- grali 🎶🎷🎸 dla jednego celu: troska o płuca po pandemii. Zeszłoroczny wynik został przez nas powiększony – uzbieraliśmy bowiem 📣 10 996,51 zł !!! Kwestowaliśmy od rana, sprzedając ciasta po mszy św. w Mirosławiu i Nowej Wsi Ujskiej. Wspólne popołudnie rozpoczęliśmy “Spacerem z Sercem”- zabezpieczonym przez #OSPNowaWieśUjska i MDP w NWU 💟 i sfilmowanym dronem- dzięki zaangażowaniu p. Mateusza Czarneckiego💟. Kolejne, blisko 3 godziny, upłynęły na występach tanecznych i muzycznych wszystkich przedszkolaków i uczniów naszej szkoły, bo “Gdy bratnie dusze przyciągają się tak, to niemożliwe nagle można ot tak!”.💞 Pomiędzy prezentacjami dzieci odbywały się emocjonujące licytacje,  trwał kiermasz ze 134 losami (rozeszły się w mig !), działała kawiarenka (popcorn i zupa gulaszowa też były w menu😉) oraz stoisko z pracami rękodzieła szkolnego wolontariatu. Ważnymi punktami programu były: przygotowana przez p. Martę Kamińską💟 prezentacja dotycząca pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz sprzętu strażniczego (OSP w NWU) oraz występy solistki p.Kariny Gwardzik💟,  która przepięknie wykonanym utworem “Dzięki, że jesteś tu” idealnie podsumowała jakże ważną obecność wszystkich, którzy uczestniczyli w tegorocznym finale. Do zobaczenia za rok! ❤❤❤
 
To jeszcze nie koniec – na Allegro trwają licytacje Pożeraczy Smutków, czyli poduch-gigantów, uszytych po raz 4. przez nauczycielki naszej szkoły w ramach ogólnopolskiej akcji #SzyjemyDobro #NauczycieleSzyjąDlaWośp #WOŚP #PaniFloBo #CyfrowyDialog 
Oto linki do licytacji 🙃😉🙂