SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Już po raz kolejny gramy z Wami dla WOŚP-u wraz ze sztabem w Ujściu. Niestety, nie możemy w tym roku powtórzyć występów naszych uczniów na sali wiejskiej dla mieszkańców obu wsi. Pandemia koronawirusa skutecznie krzyżuje wszystkie plany. Wierzymy jednak, że chęć pomagania nie słabnie i z ogromnym zaangażowaniem, i z wielkim sercem, przyłączą się Państwo do naszych licytacji i zbiórek. Prezentowane aukcje trwają do 31.01.2021r. Wtedy też będziecie mogli Państwo skontaktować się z nami na fb szkoły w sprawie odbioru wylicytowanej rzeczy – ustalimy dogodny dla Państwa termin i miejsce. Możliwa jest również wysyłka po kontakcie z naszym sztabem i opłaceniu kosztów przesyłki ustalonych indywidualnie. Dziękujemy zaangażowanym mieszkańcom naszej gminy, jak i wszystkim tym, którzy wsparli szkolną licytację swoimi voucherami, usługami i poświęconym czasem. Po raz kolejny udowadniacie, że los innych nie jest Wam obojętny. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Mamy nadzieję, że i tym razem finał będzie rekordowy i udowodnimy, że trudności mobilizują nas jeszcze bardziej. Z naszymi licytacjami jesteśmy również na naszym Facebooku.
Do końca świata i o jeden dzień dłużej. Siema!

Zachęcamy także do wsparcia skarbonek naszych wolontariuszy.


Oto nasze aukcje! Kliknij w wybraną!


Z całego serca dziękujemy!!!